De plotdetails van Nun 2 geplaagd door aankondiging van de casting
De casting van het komende horrorvervolg The Nun 2 is zojuist aangekondigd en fans van de eerste film kijken al reikhalzend uit naar wat hen te wachten staat. In het vervolg zien we de terugkeer van Taissa Farmiga als zuster Irene, evenals Demián Bichir, die pater Burke speelde in de eerste film. Terwijl plotdetails strak geheim worden gehouden, weten we dat de film zich afspeelt in 1953 en dat de personages te maken zullen krijgen met de gevolgen van de gebeurtenissen in de eerste film. Met zo'n getalenteerde cast wordt het zeker een schreeuw!
Een castingoproep voor The Nun 2 heeft enkele aanwijzingen gegeven over wanneer en waar het vervolg op de horrorfilm zich afspeelt, evenals de terugkeer van twee hoofdpersonages
Het toverenEen van de vele nieuwsberichten die vorige week uit CinemaCon naar voren kwamen, was dat horrorfilm De Nun 2 heeft officieel groen licht gekregen en de pre-productie komt eindelijk op gang. Na het monsterkassasucces van The Nun in 2018 werd er al in 2019 gewerkt aan een script voor een vervolg. Het is echter pas nu dat de vuren onder het klooster zijn aangestoken.
De eerste film speelde zich af in 1952 en er is gespeculeerd of het vervolg hier direct op zou volgen, of dat het een beetje met de tijd zou spelen. Het antwoord lijkt te zijn gekomen in de vorm van een castingoproep, volgens ScreenRant .
De synopsis die is opgenomen in de castingoproep stelt dat de film zich afspeelt in het Frankrijk van 1956 (een verandering ten opzichte van Roemenië in de eerste film) en dat de zuster Irene van Taissa Farmiga centraal zal staan, aangezien ze gedwongen wordt Valak (Bonnie Aarons) opnieuw te ontmoeten wanneer een priester wordt vermoord, resulterend in een kwaadaardige verspreiding. Hoewel de eerste film een mooie buiging leek te maken voor de dingen tussen Irene en Valak, lijkt het erop dat het vervolg hier op de een of andere manier omheen zal werken.
Iets anders dat The Nun 2 moet aanpakken, is hoe het werkt als een Conjuring-prequel, aangezien Irene niet wordt gezien of genoemd in de films die zich later afspelen. James Wan, die toezicht houdt op de succesvolle Conjuring-franchise, moet misschien samenwerken met schrijver Akela Cooper over hoe de brug tussen The Nun en The Conjuring werkt.
Hoewel The Nun een kaskraker was, viel het niet goed bij de critici. De aanwezigheid van kwaadaardige schrijfster Akela Cooper voor het vervolg geeft wel hoop dat het beter wordt. Hopelijk leunt het meer aan bij de geslaagde elementen, zoals de gothic sfeer.
Bekijk onze gids terwijl we wachten op meer updates over The Nun 2 de beste spookfilms.
Deel Het Met Je Vrienden
Wie Zijn Wij?
Auteur: Paola Palmer
Deze Site Is Een Online Bron Voor Alles Wat Verband Houdt Met Cinema. Hij Biedt Uitgebreide Relevante Informatie Over Films, Beoordelingen Van Critici, Biografieën Van Acteurs En Regisseurs, Exclusief Nieuws En Interviews Van De Entertainmentindustrie, Evenals Een Verscheidenheid Aan Multimedia -Inhoud. We Zijn Er Trots Op Dat We Alle Aspecten Van De Bioscoop In Detail Behandelen - Van Wijdverbreide Blockbusters Tot Onafhankelijke Producties - Om Onze Gebruikers Een Uitgebreid Overzicht Van De Bioscoop Over De Hele Wereld Te Bieden. Onze Recensies Zijn Geschreven Door Ervaren Bioscoopbezoekers Die Enthousiast Zijn Films En Bevatten Inzichtelijke Kritiek, Evenals Aanbevelingen Voor Het Publiek.